Ons Personeel

Dagbestuur

Nel

Mnr. Nel

Hoof
rian

Mnr. Rian Geyer

Adjunkhoof: Beroepsveiligheid
barnes

Me. Riansa Barnes

Skakelbeampte
leroux

Dr. Marlene le Roux

Departementshoof: Duiits/Toerisme
terblache

Mnr. Gerhard Terblanche

Departementshoof: Tegniese vakke
Helen-Hassbroek

Me. Helen Haasbroek

Adjunkhoof: Finansies Departementshoof: Ekonomiese-en-Bestuurswetenskappe
Janine-Smith

Me Janine Smith

Engels
Franci-Spreeth

Me. Franci Spreeth

Departementshoof: Geestewetenskappe
Ferreira

Mnr. André Ferreira

Sport
Carina-de-Bruyn

Me Carina de Bruyn

Departementshoof: Lewensoriëntering
Nadine-Bierbaum

Me Nadine Bierbaum

Departementshoof: Dissipline
Kariena-Smit

Me Kariena Smit

Rekenaartoepassingstegnologie & inligtingstegnologie
gswanepoel

Mnr Gerhardt Swanepoel

Departementshoof: Wiskunde & Tegniese Wiskunde
Enslin

Mnr. Heinrich Enslin

Sporthoof
magda-den-Hond

Me. Magda den Hond

Departementshoof: Engels
antonette-Lombard

Me. Antonette Lombard

Departementshoof: Afrikaans
_Me.-Anja-Ackermann

Me. Anja Ackermann

Natuurwetenskappe Fisiese Wtenskappe Wiskunde Geletterdheid

Personeel

_Me.-Adna-Willemse

Me. Adna Willemse

Afrikaans
_Me.-Adrie–Odendaal

Me. Adrie Odendaal

Wiskunde
_Me.-Amanda–Labuschagne

Me. Amanda Labuschagne

Ekonomiese - en - Bestuurswetenskappe Besigheidstudies
Me-Engela-Theron

Me Engela Theron

Fisiese Wetenskappe Natuurwetenskappe Tegniese Wetenskappe
me-Marlize-Schutte

Me Marlize Schutte

Engels
me-Mari-Pavier

Me Mari Pavier

Lewenswetenskappe
me-Aldali-Kotze

Me Aldali Kotze

Ekonomiese - en - Bestuurswetenskappe Rekeningkunde
Me-Sonia-Bester

Me Sonia Bester

Lewenswetenskappe Natuurwetenskappe
mnr-Drikus-Jacobs

Mnr Drikus Jacobs

Ekonomiese - en - Bestuurswetenskappe Rekeningkunde Wiskunde Wiskundegeletterdheid
Hanlie-Venter

Me. Hanlie Venter

Verbruikerstudies
Koos

Mnr. Koos Khuduha

Terreinwerker
Daniel-Rakau

Mnr Daniel Rakau

Terreinwerker
Lerina-van-rensburg

Me Lerina van Rensburg

Hoof: Ovie-VIBZ & Vakmusiek
mnr-Francois-Nel

Mnr Francois Nel

Lewnesoriëntering Sosiale Studies Sportwetenskappe
mnr-Daneel-de-beer

Mnr Daneel de Beer

Lewensoriëntering
Stuurman-Matlala

Mnr Stuurman Matlala

Terreinwerker
Me-Noekie-Oosthuizen

Me. Noekie Oosthuizen

Afikaans & Engels
Me-Marida-van-Dyk

Me Marida van Dyk

Besigheidstudies
Salome-Mashishi

Me Salome Mashishi

Algemene Assistent
Robert-Baloyi

Mnr. Robert Baloyi

Algemene Assistent
Me-Rowena-Jordaan

Me. Rowena Jordaan

Sosiale Studies & Geskiedenis
Andries-Ditshego

Mnr. Andries Ditshego

Terreinwerker
Mercia-Booysen

Me. Mercia-Booysen

Ontvangs
Joseph-Khoza

mnr. Joseph Khoza

Terreinwerker
Ruben-Mokgoko

Mnr Ruben Mokgoko

Terreinwerker
_

Mnr Wonderboy Mkhatshwa

Terreinwerker
Lvos

Me. Lindi Vos

Sosiale Studies & Skeppende Kuns & Sportwetenskappe & Lewensoriëntering
hoofkultuur-lady

Me Gerda Wessels

Hoof: Ovieater
Retha-dutoit

Me Retha du Toit

Rekenaartoepassingstegnologie
Thabo-Sithole

Mnr Thabo Sithole

Terreinwerker
Phineas-Makwela

Mnr Phineas Makwela

Terreinwerker
Naomi-Breedt

Me. Naomi Breedt

Finansies: Kassiere
Elmarie-de-Beer

Me Elmarie Short

Finansies: Krediteure
Elna-van-Jaarsveld

Me Elna van Jaarsveld

Wiskunde Geletterdheid
_–

Me. Christinah Bhuda

Algemene Assistent
Charlene-Botha

Me. Charlene Botha

Toerisme
Alicia-Vorster

Me Alicia Vorster

Finansies: Debiteure
Ina-Ras

Me. Ina Ras

Persoonlike Assistent: Hoof
mvanwyk

Mnr Maurice van Wyk

Engels
GROBLER Mv2

Me. Mona-Lize Grobler

AFRIKAANS & ENGELS EERSTE ADDISIONLE TAAL
Charmaine-Coetzee

Me Charmaine Coetzee

Afrikaans
Ilse-Nel

Me Ilse Nel

Skeppende Kuns & Visuele Kuns
lemke

Me Janneke Lemke

Afrikaans
mswanepoel

Me Millize van Deventer

Wiskunde
_-l3

Me Isabelle Rousseau

Ontvangs
_-L

Shanell Pretorius

Natuurwetenskap & Lewenswetenskap
_-man2

Mnr Riaan Smith

Ingenieursgrafika-en-ontwerp
_-Ma

Mnr Christiaan Jacobsz

Jeugwerker, ondewys assistent, LO
DE BRUIN FWEB_005

Mnr. Franco de Bruin

Terrein bestuurder, BL - Terrein
SWANEPOEL MWEB_012

Me. Monique Swanepoel

Wiskunde
VAN DER WATTWEB_013

Me. Lizzie vd Watt

Wiskunden Engels eerste addisionele taal
STRAUSSWEB_011

Mnr. Wihan Strauss

ENGELS HUISTAAL & ENGELS EERSTE ADDISIONLE TAAL
STANDERWEB_010

Mnr. Marius Stander

LO
LOOTSWEB_009

Me. Eldorette Loots

Rekenaar toepassings tegnologie
HEYNEKEWEB_008

Me. Dinandi Heyneke

Afrikaans Eerste addisionele taal
DYKMANWEB_006

Mnr Erno Dykman

Afrikaans Eerste addisionele taal
BRITZ NWEB_003

Mnr Nico Britz

Wiskunde
APPELGRYNWEB_001

Mnr Deon Appelgryn

Meganiese Tegnologie
BEYERSWEB_002

Mnr Wes Beyers

Engels huis addisionele taal
DE BEER NWEB_004

Me Nushka de Beer

Onderwys assistent
HENDRIKSEWEB_007

Me. Chenique Hendrikse

Onderwys assistent